<< STRONA GŁÓWNA

PRACA W EKO PRODUCENT REKLAM >>

| HANDLOWIEC |

EKO MATERIAŁY BUDOWLANE

Poszukuje do pracy  - grupy młodych, zdolnych osób, myślących o własnym rozwoju
na stanowiska:

POSZUKUJE DO PRACY NA STAŻ NA STANOWISKO
SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY
Opis stanowiska:
.praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
.praca w młodym, energicznym i kreatywnym zespole
. szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej

Wymagania:

.Kreatywność i samodzielność
.Wysoka kultura osobista
.komunikatywność, konsekwencja w działaniu
.znajomość obsługi komputera
.wykształcenie minimum średnie

.Praca na pełny etat
...W temacie proszę umieścić słowo "handlowiec"
OFERUJEMY:

Ciekawą pracę w młodym i pełnym entuzjazmu zespole, Atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwości doskonalenia zawodowego i rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłnie CV i listu motywacyjnego

 na adres ZHU EKO DARIUSZ ROCZEK
46-050 PRZYWORY
UL WIEJSKA 13A

e-mail: info@grupaeko.pl

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)."